Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

05462862869
Piyanolar » Taşınabilir Dijital Piyanolar

CASIO PX-S1100BK Dijital Piyano (Siyah)

% 12 İndirim
Piyasa Fiyatı
:
15,939.00TL
:
13,982.01TL
Tek Çekim Fiyatı
Havale Fiyatı
:
13,842.19 TL
Ad.
Sepete Ekle

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

Ürün Açıklamaları

CASIO PX-S1100BK Dijital Piyano (Siyah)

Tamamen Size Ait Bir Müzik Alanı En sevdiğiniz alanı çaldığınız melodilerle renklendirin. Privia PX-S1100, zengin seslerle odanıza hayat verir. PX-S1100'ün tasarımı, sesi ve kullanım kolaylığındaki gelişim, olağanüstü bir performans deneyimi sunar. Çaldığınız melodilerle kendinizi özgürce ifade edin.

Özellikler

Privia Resmi Marka Sitesi Privia

Her Alan İçin İdeal İnce, Özgün Tasarım Özel alanlar için özel piyano Farklı oda boyutlarına ve dekorlarına uyum sağlaması için piyano incedir ve sade, minimalist bir tasarıma sahiptir.

Her Alana Uygun Dünyanın En İnce * Dijital Piyanosu Privia PX-S1100'ün önemli özelliklerinden biri ince gövdesidir. Bu piyano, dünyanın en ince * çekiç aksiyonlu 88 tuşlu dijital piyanosudur. Sadece 232 mm derinliğiyle, müzikle dolu bir yaşam alanı için oturma odanıza, yatak odanıza veya diğer alanlara sığabilir.

 Derinlik açısından 88 çekiç aksiyonlu tuşa ve dahili hoparlöre sahip dijital piyanolar arasında, Temmuz 2021 tarihli Casio araştırması.

Her Alana Uygun Dünyanın En İnce Dijital Piyanosu Şık, Minimalist Tasarım Minimalist tasarım ve dokunmatik kontrollerin bulunduğu düz bir ayna görünümlü panel, şık bir görünüm sunar. Gövdenin yüzeyindeki çarpıcı altın logo, ekstra şıklık kazandırır.

Şık, Minimalist Tasarım Stilinize Uyması İçin Üç Renk Seçeneği Zarif ve tek tonlu renk, tüm odalara uyması veya zevkli bir vurgu oluşturması için tasarlanmıştır. Siyah, beyaz ve kırmızı olmak üzere üç renk seçeneği mevcuttur. Siyah ve beyaz renkler iç dekorlara uyum sağlarken kırmızı, göz alıcı bir vurgu oluşturmak için kullanılabilir. En sevdiğiniz rengi seçerek odanızla ve iç dekor stilinizle eşleştirin.

Ruhu Zenginleştiren Bir Enstrüman

Ses ve Kuyruklu Piyano Benzeri Çalınabilirlikte Bir Sonraki Aşama Privia, kuyruklu piyanoların sesini ve çalınabilirliğini birebir sunar. Kalın notalardan ince notalara kadar etkileyici dokunuş hissini deneyimleyin ve çaldığınız müziğin içinde kaybolun. Casio'nun ince bir gövdeye sığdırılan teknolojisi, mükemmel enstrüman performansı sunar.

Kuyruklu Piyano Tonlarının Daha Da Güzel Sunulan Hali Kuyruklu piyanoların büyük gövdesi ve detaylı yapısı, piyanoya zengin, ayrıntılı ve özgün bir ses kazandıran çeşitli rezonanslar oluşturur. Casio'nun Çok Boyutlu Morphing AiR Ses Kaynağı, kuyruklu piyanoların özgün rezonanslarını en doğru şekilde üretir. Privia PX-S1100, benzersiz hoparlör sistemi için ayarlanmış 88 tuştaki her bir telin yoğun ikinci sesi sayesinde canlı, harmonik açıdan zengin bir ses sunar. Tuş hızına ve zaman içinde meydana gelen değişikliklere enstrümanın tepkisi sonucunda tınıda ortaya çıkan etkileyici değişiklikler hassas bir şekilde kontrol edilir. Böylece hafif ve incelikli çalmadan dinamik ve güçlü çalmaya kadar her çalma stilinde kendinizi özgürce ifade edebilirsiniz.

Kuyruklu Piyano Tonlarını Daha da Güzel Yakalar Performansınıza Hayat Veren Hoparlör Sistemi Dijital piyanonun hoparlör sistemi, piyano sesinin gerçekçiliğini belirleyen en önemli faktörlerden biridir. Privia PX-S1100'ün hoparlör sistemi, güçlendirilmiş diyaframıyla daha net ve zengin tizler, gelişmiş iç yapı tasarımıyla daha dinamik baslar sunar. Bu sayede, en iyi şekilde dengelenen sesin yapısı ve yoğunluğu performansınızdaki en ince ayrıntıları yakalar.

Performansınıza Hayat Veren Hoparlör Sistemi Hassas, Etkileyici Kuyruklu Piyano Dokunuş Hissi Privia PX-S1100, performanstaki en ince değişiklikleri sadık bir şekilde yansıtan üstün klavyesi sayesinde keyifli bir çalma deneyimi sunar. İnce gövdeye sığabilmesi için küçültülmüş aksiyon mekanizmasına sahip Casio'nun Ölçekli Çekiç Aksiyonlu Klavyesi, kuyruklu piyano hissi ve ağırlığı sunar. Yüksek performansta ses üretimi için her biri kendine özgü ağır bir hisse ve zamanlamaya sahip 88 tuş, kuyruklu piyano çalma hissini güçlendirir.

Hassas, Etkileyici Kuyruklu Piyano Dokunuş Hissi

Kablosuz Bağlanabilirlik Yalnızca Çalmakla Kalmayın, Çalmanın Ötesine Geçin Birlikte verilen Kablosuz MIDI ve Ses Adaptörü * , Privia PX-S1100 ile daha geniş bir müzik deneyimi yaşamanızı sağlar.

 WU-BT10 ile aynıdır (ayrı satılır)

Kablosuz Bağlantıyla Yalnızca Çalmakla Kalmayın, Çalmanın Ötesine Geçin Müzik, Bluetooth ® Ses ile Çalsın Bluetooth ® Ses bağlantısı, Privia PX-S1100'ün hoparlör sistemini akıllı telefonunuz, tabletiniz veya Bluetooth ® Sesi destekleyen diğer cihazlar için bir kablosuz hoparlör olarak kullanmanızı kolaylaştırır. Surround efekti sayesinde ses odanızı doldurur. Aynı anda Privia PX-S1100'ü çalabildiğiniz için favori şarkılarınıza canlı bir şekilde eşlik edebilirsiniz.

Müzik, Bluetooth® Ses ile Çalsın Kablosuz Kontrol Akıllı Cihazınızdan Ton Seçin ve Ayarları Değiştirin Privia PX-S1100, Chordana Play for Piano uygulamasıyla akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden kablosuz bir şekilde kontrol edilebilir. Ton, dokunuş tepkisi, rezonans ve metronom gibi ayarları değiştirin ve dahili müzik kitaplığından şarkılar seçin.

Kablosuz Kontrol ile Akıllı Cihazınızdan Ton Seçin ve Ayarları Değiştirin

Çeşitli Özellikler

Yeni başlayanların bile çalabileceği, dinleyip keyfini çıkarabileceği 60 şarkıdan oluşan dahili Müzik Kitaplığı. Dahili şarkıların sağ veya sol el bölümlerini sessize almanıza olanak sağlayan, ellerinizle ayrı ayrı pratik yapmanıza imkan veren parça açma ve kapama işlevlerini içerir. İki sesi birleştirmenize olanak sağlayan katman işlevi ve klavyedeki düşük ve yüksek bölgelere iki farklı ses atamanızı sağlayan bölme işleviyle çeşitli çalma stillerini destekler. Piyano performansında vazgeçilmez bir ürün olan bir pedal jakı (damper) ve bir pedal (SP-3) içerir. Dijital efektler ses yayılımı ve derinliği sağlar (Ses Modu, Chorus, Brilliance ve DSP). Gece çalma deneyimi için kullanışlı iki kulaklık jakı içerir (performansı iki kişinin dinleyebilmesini sağlar). Müziğin keyfini doyasıya yaşamak için Privia'nızı yanınızda götürün. Privia piyano pil gücüyle çalışabilir ve opsiyonel olarak kendine özgü çantası mevcuttur.

Opsiyonel aksesuarlar

Müziğinizin keyfini her yerde çıkarmak için Privia piyanonuzu yanınızda taşıyın. Giriş/Çıkış uçları Giriş/Çıkış uçları KULAKLIK jakı / ②USB Type B / ③USB Type A / ④DAMPER PEDALI jakı / ⑤PEDAL ÜNİTESİ jakı / ⑥HAT ÇIKIŞI jakı(R,L/MONO) / ⑦DC12V terminal

 USB Tip B özelliğinin desteklendiği işletim sistemlerinin listesi için buraya tıklayın. Bluetooth ® marka ismi ve logosu, Bluetooth SIG, Inc. mülküdür ve Casio Computer Co., Ltd. bu markaları lisans kapsamında kullanır. Diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülküdür.

Daha Fazla Açıklama
Hemen Al
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Künyesi
  • Casio
  • PX-S1100BK
  • 0
  • 105
  • Kargo Bedava
Ürün Özellikleri Başa Dön

CASIO PX-S1100BK Dijital Piyano (Siyah)

Tamamen Size Ait Bir Müzik Alanı
En sevdiğiniz alanı çaldığınız melodilerle renklendirin.
Privia PX-S1100, zengin seslerle odanıza hayat verir.
PX-S1100'ün tasarımı, sesi ve kullanım kolaylığındaki gelişim, olağanüstü bir performans deneyimi sunar.
Çaldığınız melodilerle kendinizi özgürce ifade edin.

Özellikler

Privia Resmi Marka Sitesi
Privia


Her Alan İçin İdeal İnce, Özgün Tasarım
Özel alanlar için özel piyano
Farklı oda boyutlarına ve dekorlarına uyum sağlaması için piyano incedir ve sade, minimalist bir tasarıma sahiptir.

Her Alana Uygun Dünyanın En İnce * Dijital Piyanosu
Privia PX-S1100'ün önemli özelliklerinden biri ince gövdesidir. Bu piyano, dünyanın en ince * çekiç aksiyonlu 88 tuşlu dijital piyanosudur. Sadece 232 mm derinliğiyle, müzikle dolu bir yaşam alanı için oturma odanıza, yatak odanıza veya diğer alanlara sığabilir.

 Derinlik açısından 88 çekiç aksiyonlu tuşa ve dahili hoparlöre sahip dijital piyanolar arasında, Temmuz 2021 tarihli Casio araştırması.

Her Alana Uygun Dünyanın En İnce Dijital Piyanosu
Şık, Minimalist Tasarım
Minimalist tasarım ve dokunmatik kontrollerin bulunduğu düz bir ayna görünümlü panel, şık bir görünüm sunar. Gövdenin yüzeyindeki çarpıcı altın logo, ekstra şıklık kazandırır.

Şık, Minimalist Tasarım
Stilinize Uyması İçin Üç Renk Seçeneği
Zarif ve tek tonlu renk, tüm odalara uyması veya zevkli bir vurgu oluşturması için tasarlanmıştır. Siyah, beyaz ve kırmızı olmak üzere üç renk seçeneği mevcuttur. Siyah ve beyaz renkler iç dekorlara uyum sağlarken kırmızı, göz alıcı bir vurgu oluşturmak için kullanılabilir. En sevdiğiniz rengi seçerek odanızla ve iç dekor stilinizle eşleştirin.

Ruhu Zenginleştiren Bir Enstrüman

Ses ve Kuyruklu Piyano Benzeri Çalınabilirlikte Bir Sonraki Aşama
Privia, kuyruklu piyanoların sesini ve çalınabilirliğini birebir sunar.
Kalın notalardan ince notalara kadar etkileyici dokunuş hissini deneyimleyin ve çaldığınız müziğin içinde kaybolun.
Casio'nun ince bir gövdeye sığdırılan teknolojisi, mükemmel enstrüman performansı sunar.

Kuyruklu Piyano Tonlarının Daha Da Güzel Sunulan Hali
Kuyruklu piyanoların büyük gövdesi ve detaylı yapısı, piyanoya zengin, ayrıntılı ve özgün bir ses kazandıran çeşitli rezonanslar oluşturur. Casio'nun Çok Boyutlu Morphing AiR Ses Kaynağı, kuyruklu piyanoların özgün rezonanslarını en doğru şekilde üretir. Privia PX-S1100, benzersiz hoparlör sistemi için ayarlanmış 88 tuştaki her bir telin yoğun ikinci sesi sayesinde canlı, harmonik açıdan zengin bir ses sunar. Tuş hızına ve zaman içinde meydana gelen değişikliklere enstrümanın tepkisi sonucunda tınıda ortaya çıkan etkileyici değişiklikler hassas bir şekilde kontrol edilir. Böylece hafif ve incelikli çalmadan dinamik ve güçlü çalmaya kadar her çalma stilinde kendinizi özgürce ifade edebilirsiniz.

Kuyruklu Piyano Tonlarını Daha da Güzel Yakalar
Performansınıza Hayat Veren Hoparlör Sistemi
Dijital piyanonun hoparlör sistemi, piyano sesinin gerçekçiliğini belirleyen en önemli faktörlerden biridir. Privia PX-S1100'ün hoparlör sistemi, güçlendirilmiş diyaframıyla daha net ve zengin tizler, gelişmiş iç yapı tasarımıyla daha dinamik baslar sunar. Bu sayede, en iyi şekilde dengelenen sesin yapısı ve yoğunluğu performansınızdaki en ince ayrıntıları yakalar.

Performansınıza Hayat Veren Hoparlör Sistemi
Hassas, Etkileyici Kuyruklu Piyano Dokunuş Hissi
Privia PX-S1100, performanstaki en ince değişiklikleri sadık bir şekilde yansıtan üstün klavyesi sayesinde keyifli bir çalma deneyimi sunar. İnce gövdeye sığabilmesi için küçültülmüş aksiyon mekanizmasına sahip Casio'nun Ölçekli Çekiç Aksiyonlu Klavyesi, kuyruklu piyano hissi ve ağırlığı sunar. Yüksek performansta ses üretimi için her biri kendine özgü ağır bir hisse ve zamanlamaya sahip 88 tuş, kuyruklu piyano çalma hissini güçlendirir.

Hassas, Etkileyici Kuyruklu Piyano Dokunuş Hissi

Kablosuz Bağlanabilirlik
Yalnızca Çalmakla Kalmayın, Çalmanın Ötesine Geçin
Birlikte verilen Kablosuz MIDI ve Ses Adaptörü * , Privia PX-S1100 ile daha geniş bir müzik deneyimi yaşamanızı sağlar.

 WU-BT10 ile aynıdır (ayrı satılır)

Kablosuz Bağlantıyla Yalnızca Çalmakla Kalmayın, Çalmanın Ötesine Geçin
Müzik, Bluetooth ® Ses ile Çalsın
Bluetooth ® Ses bağlantısı, Privia PX-S1100'ün hoparlör sistemini akıllı telefonunuz, tabletiniz veya Bluetooth ® Sesi destekleyen diğer cihazlar için bir kablosuz hoparlör olarak kullanmanızı kolaylaştırır. Surround efekti sayesinde ses odanızı doldurur. Aynı anda Privia PX-S1100'ü çalabildiğiniz için favori şarkılarınıza canlı bir şekilde eşlik edebilirsiniz.

Müzik, Bluetooth® Ses ile Çalsın
Kablosuz Kontrol
Akıllı Cihazınızdan Ton Seçin ve Ayarları Değiştirin
Privia PX-S1100, Chordana Play for Piano uygulamasıyla akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden kablosuz bir şekilde kontrol edilebilir. Ton, dokunuş tepkisi, rezonans ve metronom gibi ayarları değiştirin ve dahili müzik kitaplığından şarkılar seçin.

Kablosuz Kontrol ile Akıllı Cihazınızdan Ton Seçin ve Ayarları Değiştirin

Çeşitli Özellikler

Yeni başlayanların bile çalabileceği, dinleyip keyfini çıkarabileceği 60 şarkıdan oluşan dahili Müzik Kitaplığı.
Dahili şarkıların sağ veya sol el bölümlerini sessize almanıza olanak sağlayan, ellerinizle ayrı ayrı pratik yapmanıza imkan veren parça açma ve kapama işlevlerini içerir.
İki sesi birleştirmenize olanak sağlayan katman işlevi ve klavyedeki düşük ve yüksek bölgelere iki farklı ses atamanızı sağlayan bölme işleviyle çeşitli çalma stillerini destekler.
Piyano performansında vazgeçilmez bir ürün olan bir pedal jakı (damper) ve bir pedal (SP-3) içerir.
Dijital efektler ses yayılımı ve derinliği sağlar (Ses Modu, Chorus, Brilliance ve DSP).
Gece çalma deneyimi için kullanışlı iki kulaklık jakı içerir (performansı iki kişinin dinleyebilmesini sağlar).
Müziğin keyfini doyasıya yaşamak için Privia'nızı yanınızda götürün.
Privia piyano pil gücüyle çalışabilir ve opsiyonel olarak kendine özgü çantası mevcuttur.

Opsiyonel aksesuarlar

Müziğinizin keyfini her yerde çıkarmak için Privia piyanonuzu yanınızda taşıyın.
Giriş/Çıkış uçları
Giriş/Çıkış uçları
KULAKLIK jakı / ②USB Type B / ③USB Type A / ④DAMPER PEDALI jakı / ⑤PEDAL ÜNİTESİ jakı / ⑥HAT ÇIKIŞI jakı(R,L/MONO) / ⑦DC12V terminal

 USB Tip B özelliğinin desteklendiği işletim sistemlerinin listesi için buraya tıklayın.
Bluetooth ® marka ismi ve logosu, Bluetooth SIG, Inc. mülküdür ve Casio Computer Co., Ltd. bu markaları lisans kapsamında kullanır. Diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülküdür.

Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Güncel Döviz Kurları

USD
20.39
EUR
22.35
GBP
25.46
JPY
0.15
1GALTIN
1,372.51
Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.